Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Lublinie
MENU
Organizacja zajęć
Zastępstwa
Plan lekcji
Rozkład dzwonków
Kalendarz szkolny
Strony szkolne
Strona pedagoga szkolnego
Galeria
UKS
Katalog biblioteki szkolnej
Poczta szkolna
Szkolna gazetka językowa
Znajdź nas na Facebooku
Przekaż 1% podatku

News
Kolędnicy 2015
7 stycznia po szkole wędrowali kolędnicy: Anioł, Diabeł, Śmierć, Pasterz i Turoń, śpiewając, tańcząc, rozdając cukierki i zgodnie z tradycją kolędniczą przynosząc szczęście wszystkim, którzy ich przyjęli. Zapraszamy do galerii zdjęć:
Dodane 10.01.2015
KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W „BISKUPIAKU” - podsumowanie
W dniach 18-19 XII 2014 r. (czwartek, piątek) w naszej szkole odbył się KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY, z którego całkowity dochód został przekazany za pośrednictwem CARITAS Archidiecezji Lubelskiej na wsparcie chrześcijan prześladowanych w świecie. W czwartkowe popołudnie (18 XII) hol główny szkoły rozświetliła choinka, a korytarz wypełniły stoły z ozdobami bożonarodzeniowymi (bombki, stroiki, lampiony, kartki świąteczne, anioły, szopki) wykonanymi przez uczniów i pracowników szkoły. Przygotowania do kiermaszu trwały kilka tygodni. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję, wszystkim, dla których niesienie pomocy opuszczonym i prześladowanym jest naprawdę ważne. Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów klas pierwszych gimnazjum. KIERMASZOWI towarzyszyły tablice z wierszami bożonarodzeniowymi (pięknymi, choć często nieznanymi) oraz raport o prześladowaniach chrześcijan w świecie. Nasz KIERMASZ spotkał się życzliwością Rodziców, Nauczycieli, Pracowników i Uczniów, za którą dziękujemy. Dziękujemy Państwu, za każdy zakup, za każdy „dar serca”, a tym samym wsparcie dzieła pomocy chrześcijanom prześladowanym w świecie. Organizatorzy przedsięwzięcia: Jolanta Mączka, Anna Mizeracka, Marzena Radecka, Krzysztof Nóżka.
Dodane 10.01.2015
AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ DZIECI OBCIĄŻONYCH GENETYCZNIE
Społeczność naszej szkoły została zaproszona do udziału w akcji charytatywnej na rzecz dzieci obciążonych genetycznie. Grupa ok. 200 dzieci w wieku 4-18 lat jest otoczona opieką Zakładu Genetyki Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie pod kierunkiem prof. dr hab. Janusza Kockiego. Informacje o akcji znajdziesz tutaj
Dodane 09.01.2015
SZKOLNE KOLĘDOWANIE
Ostatni dzień szkolny przed świętami Bożego Narodzenia zawsze jest dniem szczególnym. W tym roku również wszyscy uczniowie i nauczyciele zgromadzili się przed aulą, żeby wspólnie śpiewać kolędy i wysłuchać ewangellicznego opisu Narodzenia. A po życzeniach od dyrektora i przedstawicieli samorządu uczniowskiego nadszedł czas na spotkania opłatkowe w klasach.
Dodane 23.12.2014
Życzenia świąteczne
„Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz, Pan”; (Łk 2, 10-11)
Wszystkim odwiedzającym strony Biskupiaka – Nauczycielom i Uczniom, Rodzicom i Absolwentom, Pracownikom i Gościom życzymy błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego oraz radosnego wejścia w Nowy Rok 2015.
Dyrekcja szkoły
Dodane 19.12.2014
Strona 1 z 96 1 2 3 4 > >>
Konkursy przedmiotowe

Informator - konkursy przedmiotowe 2014/2015

Informacje o rekrutacji

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych - zarządzenia Kuratora Oświaty

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2010 by Nick Jones. Patryk Golan, Jakub Biegała, Hubert Kosacki, Mateusz Dudkowski © 2005